Napsali o nás

  Vážená paní Pohanková,

dovolte mi, jako předsedovi Společenství domu ****** poděkovat touto cestou všem Vašim pracovníkům, jako i pracovníkům kooperujících firem při instalaci bezpečnostních prvků na našem domě. Jedná se především o pana Šaroch, Romofa, Kučeru a jejich spolupracovníky, kteří svými odbornými dovednostmi a přístupem k obyvatelům domu přispěli k hladkému průběhu prováděných instalací v našem domě.

Osobně oceňuji jejich lidský přístup k seniorům a maminkám s kočárky, kdy při ztížených podmínkách průchodnosti chodeb v době instalace bezpečnostních prvků, jim byli nápomocní. Budete-li mít možnost, vyslovte všem zúčastněným, Vašim spolupracovníkům, naše poděkování. 

Ing. Prokopovič,
předseda družstva
Společenství domu *****, Praha 4


  V červenci letošního roku jsme se jako Společenství vlastníků rozhodli, poté, co nám byly vykradeny sklepy, že si necháme vyměnit staré vchodové dveře za nové plastové, s otevíráním na čipy.

Dveře nám dodala firma DECRO a pak jsme dostali kontakt na firmu DOBRÁ AGENTURA, s.r.o., která nám dodala elektroniku otevírání dveří včetně čipů.

Vlastníci jsou velice spokojení a tímto bychom chtěli poděkovat firmě DOBRÁ AGENTURA, s.r.o. a hlavně lidem, kteří se na realizaci zakázky podíleli, především za jejich ochotu, spolehlivost, korektnost, kvalitu i cenově výhodnou nabídku. Od montáže dveří s elektronickým otevíráním se již nestává, že by v domě nocovali bezdomovci, nedochází k drobným krádežím apod., jak se tomu stávalo dříve.

Z výše uvedených důvodů doporučujeme firmu DOBRÁ AGENTURA, s.r.o jako spolehlivého a seriózního partnera pro případnou spolupráci s dalšími partnery.” 

Jan Kubák,
předseda
Společenství vlastníků ******, Praha 9


Napište nám:

Nabídka zdarma

tel: 602 533 663