DOMOVNÍK SMARTKEY

DOMOVNÍK SMARTKEY

  • Namísto klíčů ovládáte zámek otiskem prstu, číselným kódem, kartou, čipem nebo mobilním telefonem
  • Ochrání před vstupem cizích osob
  • Snadná správa vstupních práv
  • Sami rozhodnete, kdo smí vstoupit

 

Kování DOMOVNÍK SMARTKEY

Bateriová klika – moderní elektromechanické štítové kování pro pohodlné odemykání smartphonem, kódem, čipem nebo otiskem prstu. Masivní nerezové provedení s klimatickou odolností. Snadná instalace bez kabelů.

Čtečka DOMOVNÍK SMARTKEY

Nástěnná čtečka pro ovládání dveří či jakýchkoliv elektromechanických zařízení (např. výtahu, posuvných dveří, garážových vrat) pomocí chytrého telefonu, kódem, čipem nebo otiskem prstu.

Obě řešení umožňují snadnou správu přístupových práv a sledování historie vstupů prostřednictvím aplikace pro smartphone (zdarma ke stažení) nebo SW pro PC.


Komponenty systému DOMOVNÍK SMARTKEY nabízí neotřelý design a jsou vhodné pro venkovní i vnitřní instalace. Prosklená čelní plocha obsahuje čtečku identifikačních čipů/karet, prosvětlenou PIN klávesnici, Bluetooth modul pro komunikaci a snímač otisku prstu.

Správa uživatelů a nastavení parametrů čtečky se provádí pomocí mobilní aplikace pro iOS a Android nebo pomocí webové aplikace na našich serverech (po doplnění čtečky o komunikační rozhranní HUB s připojením k internetu).


MOBILNÍ APLIKACE DOMOVNÍK SMARTKEY

Správa uživatelů a nastavení parametrů čtečky se provádí pomocí mobilní aplikace pro iOS a Android nebo pomocí webové aplikace na našich serverech (po doplnění čtečky o komunikační rozhranní HUB s připojením k internetu).

  • Administrátor – má možnost nastavovat parametry čtečky/kování, přidávat a mazat další uživatele, přiřazovat jim časové plány přístupu a prohlížet kompletní log průchodů. Současně má možnost aktivovat čtečku pro vstup. Administrátorů pro zastupitelnost může být i více.
  • Uživatel – má možnost aktivovat čtečku/kování pro vstup a zobrazit si své průchody.

 


PROVOZNÍ REŽIMY ZAŘÍZENÍ DOMOVNÍK SMARTKEY

Režimy dle nastavených práv:

  • Po každé identifikaci se aktivuje vnější klika / sepne relé čtečky na přednastavený čas (dveře do domu, závory, výtahy atd.)
  • Po identifikaci osoby se aktivuje vnější klika / relé čtečky sepne a po další identifikaci je klika deaktivuje / relé čtečky rozepne (pro kanceláře, zasedačky, salónky atd.)
  • Automatický režim, kdy se klika aktivuje / relé sepne dle rozvrhu a následně i deaktivuje / rozepne relé čtečky. Pokud je klika deaktivována / relé rozepnuto, je možné je aktivovat identifikací na kování / na čtečce nebo vzdáleně z webové aplikace. (vhodné pro obchody, čekárny ordinací atp.)

TYPY PŘÍSTUPŮ

Každý uživatel (vč. administrátora) vstupního systému se může identifikovat id. čipem, kartou, PINem, mobilní aplikací nebo otiskem prstu.

Uživateli lze nastavit dobu platnosti, kdy bude čtečku moci používat v několika režimech:

Trvalý přístup

Jednorázový přístup

Dočasný přístup

Přístup dle rozvrhu

Přístup bez omezení. Po jedné identifikaci na čtečce přístup zaniká (vhodné např. pro jeden nutný vstup servisního technika, ideálně s kombinací PIN, který lze zaslat jako SMS). Přístup od-do (využití pro dočasné nájemníky, pronájmy, hotely, penziony). Přístup pouze pro konkrétní dny a hodiny (vhodné pro osoby, které fungují v pravidelném režimu – rozvoz jídel, pošta, pronájmy sportovišť).

INSTALACE KOMPONENTŮ DOMOVNÍK SMARTKEY

I když jsou čtečka i kování vhodné pro instalaci do venkovního prostředí, v případě instalace do volného exteriéru je vhodné je doplnit o přídavné těsnící prvky a ochranný nástřik u kování, případně o ochrannou stříšku pro čtečku, která zabrání námraze tekoucí vody na klávesnici a zlepší viditelnost prosvětlených kláves v přímém slunci.